Kendine özgü tasarımı ve kişiye özel konfigürasyon ve renk seçenekleriyle katlanır parallax1bisiklet tutkunlarının vazgeçilmez markası haline gelen Brompton Türkiye’de.

 

 

1976 yparallax2ılında Kuzey Londra’da kurulan Brompton, kurulduğu yıldan bu yana tasarımcısı Andrew Ritchie önderliğinde yerel iş gücü ve el emeği kullanılarak, 16″ tekerleğe sahip katlanır bisikletler üretiyor. Kalite ve güvenliği ön planda tutan marka, 30 senedir geliştirmekte olduğu teknolojisi ile en kompakt taşınabilir- katlanır bisikleti eşsiz ve klasik bir tasarımla bizlere sunuyor.

 

Kendinparallax3e özgü tasarımını dayanıklılıkla birleştiren Brompton, bu özelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. 90’larda üretilen birçok bisikleti günümüzde hala kullanılan Brompton, çelik kadrosuyla zamana meydan okumaya devam ediyor. Canavar Keşifte’nin Brompton incelemesi için tıklayın.

 

parallax4Brompton yıllarca sürülebilecek bisikletler üretirken, bu bisikletlerin, müşterilerinin günlük yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası olmasını da eşsiz kompakt tasarımıyla sağlıyor. Brompton bisikletleri hızlıca kapatıp ve açabilir, ofisinizde masanızın altına rahatlıkla yerleştirebilir, toplu ulaşımda sorunsuzca yanınızda taşıyabilir ve dilediğinizde bagajınıza atıp, uzaklarda pedallayabilirsiniz.

parallax5

Hayalinizdeki Brompton’u oluşturmak isterseniz buraya tıklayın. Brompton bisikletlerin ne kadar rahat katlandığına dair videoyu da buradan izleyebilirsiniz.

brompton_metroda

brompton_tren
Brompton